#Led Tabela

# Led Ekran

# Led Panel

# Led Kontrol Kartı

# Led Adaptör

# Led OEM Ürünler

# Led Kayan Yazı Kasaları

# Led Ekran CNC Kasalar

RSS

Blog

HD-C15 ve HD-D15 Kontrol Kartları Artık Wi-Fi Seçeneğiyle Sizlerle!
LED ekran sistemlerinde kullanılan Huidu marka kontrol kartlarından HD-C15 ve HD-D15, artık Wi-Fi özelliği ile sizlerle! Dahili Wi-Fi modülü sayesinde siz de LED ekranlarınızda kablosuz veri aktarımı kullanabilirsiniz.
Uygun Fiyata LED Tabela Bu Adreste!
En uygun fiyatlarla LED tabelalar bu adreste! Siz de doğrudan ithalatçısı olduğumuz ürünlerle imalatı gerçekleşen LED tabelalardan faydalanın. Fiyat hesaplamak için hemen tıklayın!
Kayan Yazı LED Tabelalarda Sınırsız Yazı Güncelleme
Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan program olan PowerLED, herhangi bir şekilde program limitine sahip değildir. İstediğiniz kadar yazı ekleyebilir ve istediğiniz zaman güncelleyip tekrar yükleme yapabilirsiniz.
Kayan Yazı LED Tabelalarda Uzun Ömürlülük
Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan her bir bileşen, tabelanın ömrünü etkileyecek niteliktedir. LED panellerden tutun kullanılan adaptörlerin kalitesine kadar her ürün toplamda elinizde bulunan LED tabelanın kalitesine katkı yapmaktadır. İyi ürünlerle imal edilmiş bir LED tabela kullanım açısından da uzun ömür sağlayacaktır.
Tek Renk LED Panellerde SMD Dönemi!
Tek renk P10 LED Panellerde SMD Dönemi Başladı! RGB LED panellerde kullanılan SMD LED teknolojisi artık tek renk LED panellerde de mevcut.
Kayan Yazı LED Kontrol Kartları
Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan kontrol kartları panel kapasitesine ve soket girişlerine göre çeşitlilik göstermektedir.
Kayan Yazı LED Tabelalar ile Kendi Tanıtımınızı Yapın!
Kayan Yazı LED tabelalar sayesinde şletmeler kendi reklamlarını doğrudan müşterilerine sunabilme imkânı buluyor ve reklamlarının yönetimi de kendilerinde oluyor!
C Serisi Yeni Nesil HD Kartlar: C15, C35
Huidu markasının yeni nesil üretim kontrol kartları olan HD-C15 ve HD-C35.
Su Geçirmez P10 LED Paneller
LED ekran veya kayan yazı yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk sorduğu sorulardan biri: "Bu malzeme suya dayanıklı mı?" oluyor.
Kayan Yazıda Parlaklık
Kayan yazı LED tabelalarda özellikle dış mekan kullanımlarda müşterilerin aklına gelen sorulardan biri de güneş ışığından etkilenip etkilenmeyeceği ve LED tabelanın parlaklığının yeterli olup olmadığı yönünde oluyor.