#led tabela

# led ekran

# led panel

# kontrol kartı

# adaptör

# led oem ürünler

# led panel kasası

# cnc kasa

# kayan yazı

RSS

Blog

Kayan Yazı LED Kontrol Kartları
Kayan yazı LED tabelalarda kullanılan kontrol kartları panel kapasitesine ve soket girişlerine göre çeşitlilik göstermektedir.
Kayan Yazı LED Tabelalar ile Kendi Tanıtımınızı Yapın!
Kayan Yazı LED tabelalar sayesinde şletmeler kendi reklamlarını doğrudan müşterilerine sunabilme imkânı buluyor ve reklamlarının yönetimi de kendilerinde oluyor!
C Serisi Yeni Nesil HD Kartlar: C15, C35
Huidu markasının yeni nesil üretim kontrol kartları olan HD-C15 ve HD-C35.
Su Geçirmez P10 LED Paneller
LED ekran veya kayan yazı yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk sorduğu sorulardan biri: "Bu malzeme suya dayanıklı mı?" oluyor.
Kayan Yazıda Parlaklık
Kayan yazı LED tabelalarda özellikle dış mekan kullanımlarda müşterilerin aklına gelen sorulardan biri de güneş ışığından etkilenip etkilenmeyeceği ve LED tabelanın parlaklığının yeterli olup olmadığı yönünde oluyor.
Kayan Yazıda Çerçevesiz Tasarım
Kayan yazı LED tabelalarda kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız sayesinde tamamen çerçevesiz bir ürünü sizlere sunuyoruz!
5 Volt 40 Amper Adaptör
CZCL marka 5 volt 40 amper güç kaynağı doğrudan ithalatını gerçekleştirdiğimiz birinci sınıf bir üründür ve 2 yıl garantilidir. En uygun fiyatıyla ledtabelam.net adresinde sizlere sunulmaktadır.
Kayan Yazıda Ölçülendirme
Kayan yazı LED tabelalarda bilgi edinilmesi gereken önemli bir konu olan ölçülendirme, kullanılan LED panellerin ölçüsüne göre belirlenir.
Kayan Yazıda Kurulum
Kayan yazı LED tabelalarda üretim aşamasından sonra müşteriye teslimde anlatılan ve kurulumun nasıl yapılacağı ile ilgili olan bir takım detaylar vardır.
Kayan Yazıda Teknik Servis
Müşterilerimizin merak ettiği konulardan birisi de teknik servis hizmeti ve LED tabelanızda olası bir arıza durumunda ne gibi bir senaryo izlendiği.