#led tabela

# led ekran

# led panel

# kontrol kartı

# adaptör

# led oem ürünler

# led panel kasası

# cnc kasa

# kayan yazı

RSS

Blog

RGB Kayan Yazı: Bir LED Tabelada 7 Renk!

Kayan yazı günümüz dünyasının reklamcılık anlayışında artık yerleşmiş bir standart haline gelmiştir. Birçok yerde kayan yazı LED tabelalara rastlamak mümkündür. Ancak piyasada kayan yazı denince birçok insanın aklına kırmızı, beyaz gibi tek renk kayan yazı LED tabelalar gelir.

Ancak tek renk kayan yazı dışında RGB kayan yazı LED tabela yapmak da mümkün.

RGB kayan yazı sayesinde LED tabelanızda tek renk değil yedi renk birden oynatabilir ve daha renkli bir görüntü elde edebilirsiniz. RGB kayan yazı dış mekân ve iç mekân tüm RGB paneller ile imal edilebilir ve kayan yazıya programlanır. Bu sayede tek bir renk yerine yedi renk ile yazı yazabilir ve tabelanızda oynatabilirsiniz. İsterseniz renkli çerçeve ekleyebilir, renkli geçiş efekti uygulayabilirsiniz.

Yani kayan yazı denince hemen akla kırmızı, beyaz veya yeşil bir LED tabela gelebilir, ancak RGB kayan yazı ile tek bir renge bağlı kalmadan renkli bir LED tabelaya sahip olabilirsiniz.

RGB kayan yazı fiyatı almak için lütfen iletişime geçin: 0 212 485 77 34 / WhatsApp 7/24 mesaj hattı: 0 530 240 99 39

Avantajlarımız

"LedTabelam.Net" olarak her geçen gün sizler için yeni fikirler bulmak, yeni çözümler üretmek için çalışıyoruz. Her zaman için önceliğimiz, sorunu çözmek ve gerekli olan çözümü sizlere sunmaktır. Bu sektörde 10 yıldır faaliyet göstermekte ve bu prensipler ile çalışmaktayız.

Sizlere daha iyi hizmet ve daha uygun fiyatı sunabilmek için elimizden geleni yapıyoruz!

İşte Avantajlarımız;

DOĞRUDAN SATIŞ

Sizlere kaliteli ürünü uygun fiyattan sunabilmek için hiçbir aracı olmadan doğrudan ithalat yapıyor ve en iyi ürünlerle karşınıza çıkıyoruz. Dolayısıyla ithalat işlemlerimizi kendi bünyemizde yürütüyor, sizlere de bu maliyeti uygun fiyat ile sunuyoruz.

Siz de alışverişinizi ledtabelam.net üzerinden yapın, cebiniz hesaplı kalsın!

UZMAN EKİP

Kendi bünyemizde imalat yapıyor ve alanında uzman ekip arkadaşlarıyla çalışıyoruz. Amacımız en iyi çözümü en iyi uzman bilgisi ve becerisiyle sizlere ulaştırmak! Teknik ekibimizde yer alan her bir ekip arkadaşımız, bu sektörde deneyimli ve uzman konumundadırlar. Her geçen gün uzman ekibimiz sizler için yeni çözümler üretiyor ve üretim tekniklerini geliştiriyorlar.

Bu sektörde 10 yıldır uzman bilgisi ve becerisi ile sizlere hizmet sunmaktayız!

KENDİNE AİT FOTOĞRAFLAMA

LedTabelam.Net olarak hem internet sitemiz hem de sosyal medya hesaplarımızda yer alan tüm ürün fotoğraf ve videoları kendi bünyemizde bulunan fotoğrafçı ekibimiz ile çekilmekte ve işlenmektedir. Hiçbir ürün görseli başka bir kaynaktan alıntı değildir, kendi ürünlerimize ait çekimlerdir. Dolayısıyla ürünlerimiz tamamen fotoğraflarda gördüğünüz gibidir.

Satın alırken ne aldığınızı görmek en doğal hakkınız!

AKTİF SOSYAL MEDYA EKİBİ

Sektörde bir ilk olarak tamamen aktif sosyal medya hesaplarımız ve 7/24 iletişime geçebileceğiniz WhatsApp hattımız ile sizlere her an ürün ve hizmetlerimiz hakkında bilgi verebiliyor, merak ettiklerinizi cevaplayabiliyoruz. Sosyal medya ekibimiz sizlere her geçen gün yeni içerikler ve yeni hizmetler sunabilmek için çalışıyor.

Sektörün ilk sosyal medya ekibi ile her an hizmetinizdeyiz!

.

LedTabelam.Net olarak sizlere 'LED Tabela', 'Kayan Yazı', 'CNC Kasa' ve 'LED OEM Ürünler' kapsamında hem toptancı hem de imalatçı olarak hizmet vermekteyiz!

.

- ledtabelam.net bir ‘ledeksan’ kuruluşudur.

İçiniz Rahat Olsun! Malzemelerimiz Su ve Yağmura Dayanıklıdır.

LED ekran veya kayan yazı yaptırmak isteyen müşterilerimizin ilk sorduğu sorulardan biri: "Bu malzeme suya dayanıklı mı?" oluyor.

Tabii ki bu sorunun kısa cevabı "evet" oluyor.

Çünkü kullandığımız malzemelerin hepsi su, yağmur ve dış ortam koşullarına, mevsim şartlarına göre uyumlu ve dayanıklıdır. Kullanmış olduğumuz LED paneller ve kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız dahil olmak üzere, tabelanızda yer alan malzemelerin tümü suya dayanıklıdır ve kesinlikle mevsim koşullarından etkilenmez.

LED panellerimizde her bir LED ışığının üstünde yer alan şapkacıklar sayesinde panel kendini hem suya, yağmura karşı korumaya alır hem de dış ortamda gelebilecek güneş ışınlarından daha az etkilenir. Böylelikle tabelanız hiçbir şekilde sudan, mevsim koşullarından etkilenmez. Üzerine su sıçrasa, hatta dökülse bile buna karşı dayanıklıdır.

Kendi üretimimiz olan CNC kasalarımız da yine LED panellerimizde olduğu gibi suya, yağmura ve her türlü mevsim koşuluna karşı dayanıklıdır ve hiçbir şekilde tabelanızı etkileyecek bir sorunla karşılaşmazsınız.

Yani içiniz rahat olsun! Malzemelerimiz suya ve mevsim koşullarına dayanıklıdır.

Yeni Nesil Reklam: Kayan Yazı

Günümüz dünyasında değişen ve gelişen teknolojiyle birlikte reklam sektörü de büyük ölçüde değişikliğe uğramıştır. Yalnızca sektörel anlamda değil, son kullanıcı anlamında da değişim olmuştur. Artık insanlar kendi markalarını ve kendi ürünlerini kişisel kapasiteleri ve ellerindeki imkânlar doğrultusunda tanıtabilir, reklamını yapabilir durumdadırlar.

Özellikle internet ve sosyal medya sayesinde, herkes kendi sosyal ağında markasını tanıtabilir ve müşterileriyle daha aktif bir şekilde iletişim kurabilir hale gelmişlerdir. İşte bu yeni nesil tanıtımların içinde yer alan bir başka alan ise kayan yazı LED tabelalardır.

Kayan yazı LED tabelalar, marka/mağaza sahiplerinin kendilerini fiziksel olarak tanıttıkları alanlarda, dükkânlarda veya ofislerde kullanılmak üzere tercih edilen ve RGB (Renkli) LED ekranlara kıyasla daha uygun fiyatlı olan reklam araçlarıdır.

Kayan yazı LED tabelada beş adet renk mevcuttur: kırmızı, mavi, sarı, yeşil ve beyaz.

Kullanılan LED paneller 10 milimetre malzemedir (milimetre ne demek?) ve mevsim koşullarına göre dayanıklıdır. LEDlerin üzerinde yer alan şapkalar sayesinde suya karşı dirençlidir. Kayan yazıda kullandığımız kasalar ise lazer kesim CNC kasalardır ve bu kasalarda her türlü mevsim koşuluna göre dayanıklıdır, suya karşı dirençlidir.

Kayan yazı hesaplamak için tıklayınız.

HD-R501S Receiving Card
R501S: Recommended 256 * 256, the indoor module with load length appropriately reduced.
TF - M6UW Wi-Fi Kontrol Kartı
Powerled programı ile kullanılan led tabela kontrol kartı ile ekranı birden fazla bölüme ayırabilir hareketli resim ekleyebilirsiniz. Windovs destekli tüm yazı fontlarını destekler ve kullanımı Türkçedir. Geri sayım ve ileri sayım sayacı mevcuttur, otomatik açılış ve kapanış özelliği vardır. 64x768 px veya 32x1536 px desteği bulunan Wi-Fi kart iç mekan uyumludur. (IP 20)
TF-M6UR Led Tabela Kontrol Kartı
Led tabelanızdaki yazı ve görüntülerin güncellenmesi değişik zamanlarda değişik reklamların yayınlanması için tabelanızın üzerinde bulunan TF kontrol kartı modellerinden birisi de TF-M6UR Led Tabela Kontrol Kartıdır. Bilgisayarınızda hazırladığınız verilerinizi USB Flash bellek veya RS232 bağlantı ile led tabelanıza gönderebilirsiniz. Animasyonlar, yazı fontları ve reklam yazılarınızın çevresine kenar çizgileri koyabilirsiniz.
P10 SMD RGB Led Panel
Led Ekranlar dış Mekan (Outdoor) led ekran ve İç Mekan (İndoor) led ekran olarak da kendi içinde ayrılan led ekranlar da iç mekanda kullanılanların ışık şiddetleri daha düşük olur.
P6 SMD RGB Dış Mekan (Outdoor) Led Panel
Gri ölçeği : Önerilen seviye 256 En iyi görüntüleme açısı : Yatayda 140° Dikeyde 90° Maksimum güç tüketimi : 1000W/ m² Kontrol Modu : Video frekans senkronizasyonu
HD-R501S Led Ekran Receiver (Alıcı) Kart
Tüm Full Renkli (RGB) panellerin koordinasyonun da kullanılabilir. Gri seviyesi 0-65536, çalışma voltajı 5V, Çalışma sıcaklığı -20°C ile +85°C dir. Gönderici Sender karttan aldığı veriyi işleyerek led ekrana yansıtan HD-R501S Receiver kart değişik uzantılardaki bir çok videoyu, resim ve yazıyı desteklemektedir.