RSS

Blog

HD-R501S Receiving Card
R501S: Recommended 256 * 256, the indoor module with load length appropriately reduced.
TF - M6UW Wi-Fi Kontrol Kartı
Powerled programı ile kullanılan led tabela kontrol kartı ile ekranı birden fazla bölüme ayırabilir hareketli resim ekleyebilirsiniz. Windovs destekli tüm yazı fontlarını destekler ve kullanımı Türkçedir. Geri sayım ve ileri sayım sayacı mevcuttur, otomatik açılış ve kapanış özelliği vardır. 64x768 px veya 32x1536 px desteği bulunan Wi-Fi kart iç mekan uyumludur. (IP 20)
TF-M6UR Led Tabela Kontrol Kartı
Led tabelanızdaki yazı ve görüntülerin güncellenmesi değişik zamanlarda değişik reklamların yayınlanması için tabelanızın üzerinde bulunan TF kontrol kartı modellerinden birisi de TF-M6UR Led Tabela Kontrol Kartıdır. Bilgisayarınızda hazırladığınız verilerinizi USB Flash bellek veya RS232 bağlantı ile led tabelanıza gönderebilirsiniz. Animasyonlar, yazı fontları ve reklam yazılarınızın çevresine kenar çizgileri koyabilirsiniz.
P10 SMD RGB Led Panel
Led Ekranlar dış Mekan (Outdoor) led ekran ve İç Mekan (İndoor) led ekran olarak da kendi içinde ayrılan led ekranlar da iç mekanda kullanılanların ışık şiddetleri daha düşük olur.
P6 SMD RGB Dış Mekan (Outdoor) Led Panel
Gri ölçeği : Önerilen seviye 256 En iyi görüntüleme açısı : Yatayda 140° Dikeyde 90° Maksimum güç tüketimi : 1000W/ m² Kontrol Modu : Video frekans senkronizasyonu
HD-R501S Led Ekran Receiver (Alıcı) Kart
Tüm Full Renkli (RGB) panellerin koordinasyonun da kullanılabilir. Gri seviyesi 0-65536, çalışma voltajı 5V, Çalışma sıcaklığı -20°C ile +85°C dir. Gönderici Sender karttan aldığı veriyi işleyerek led ekrana yansıtan HD-R501S Receiver kart değişik uzantılardaki bir çok videoyu, resim ve yazıyı desteklemektedir.
48x96 Çift Tarflı CNC Kasa
P10 Paneller ile beraber verilen slikon contaların kullanılması ile panel ve CNC Kasa arasında su sızması engellenir. Çift taraflı cnc kasalarımızızn üst tarafında CNC Kasanın ölçüsüne göre en az 2 adet menteşe yeri vardır. Ve bu menteşeler kasa ile beraber müşterilemize gönderilir. CNC Kasada bulunan menteşe kolay açılmasını ve herhangi bir arıza durumunda kolay müdahalede bulunulabilmesini sağlar. Yine çift taraflı CNC Kasanın alt tarafında kilit takılabilecek bir alan bulunmaktadır
TF-S6UW0 (TF-SW) WİFİ LED TABELA KONTROL KARTI
TF Kontrol kartları serisinde üretilen yeni bir karttır. Kartın en önemli değişikliği WİFİ bağlantısını sağlamak için her hangi bir antene gerek duymamasıdır. Kartın üzerinde 2 adet HUB12, 1 adet HUB08 çıkış vardır. Tek renk led panel desteği 16X1280px, 32X512px; Çift renk led panel de ise 16X640px ve 32X320px ‘dir.
TF-A6UW Wİ-Fİ KONTROL KARTI
Kalan gün sayısı , kazasız iş günü sayısı ve geri yada ileri gün sayacı kartın kendi özelliğidir. Tüm windows fontlarını ve tüm dilleri destekleyen TF-A6UW Kablosuz led tabela kontrol kartına USB Bellek ile de veri gönderimi yapılabilir.
HD D30 RGB LED EKRAN KONTROL KARTI
HD-D30 Led Ekran Kontrol Kartı içinde 70 farklı efekt ve 256 MB Hafızası vardır ama hafızası arttırılabilmektedir. Resim, Gif, HD Video ve Swf Dosyalarını oynatabilen HD D30 Kontrol Kartı aynı zamanda dışarıya ses çıkışı da verebilmektedir. AVI, RMVB, WMV, MP4, 3GP,MOV, MPG ….gibi dosya uzantılarını desteklemektedir.