LED Tabela Kayan Yazı Hesaplama

Kayan yazı led tabelanızı buradan ölçü girerek oluşturabilirsiniz.Kayan Yazı Led Tabelanızda Kullanılacak Ürünler

Kayan Yazı LED Tabelalar

Kayan yazı P10 tek renk LED tabelalarda kendi üretimimiz olan su geçirmez CNC kasalar kullanılmaktadır. Ayrıca LED panellerde de suya karşı koruma mevcuttur. Bu sayede kayan yazı LED tabelanız dış ortamdan etkilenmez.

RGB Kayan Yazı LED Tabelalar

RGB kayan yazı P10 LED tabelalarda 7 renk birden oynatabilir ve renkli bir görüntü alabilirsiniz. Pratik kullanımı sayesinde istediğiniz zaman istediğiniz yazıyı yazabilir ve renkli bir şekilde görüntü alabilirsiniz.

KAYAN YAZI

kayan yazı ked panel

Kayan Yazı led tabela alırken dikkat etmeniz gereken birçok detay bulunmaktadır. İhtiyacınıza göre tek taraflı veya çift taraflı led panel seçmeniz gerekmektedir. Renkli led panel ihtiyacınız var ise RGB led panel tercih etmeniz gerekir. Eğer tek renk led panel ihtiyacınız varsa p10 Led Panel sizin için doğru tercih olacaktır. Sizin için doğru paneli seçtikten sonra su geçirmez CNC kasalar ile kayan yazı fonksiyonlu led panelinizi hazırlıyoruz ve kargoya veriyoruz. İsteğinize göre kayan yazı led panelinize ısı sensörü veya nem sensörü ekleyebilirsiniz. Bu sayede kayan yazı panelinizi dış hava koşulları karşısında daha iyi muhafaza edebilirsiniz. En uygun fiyatlarla led kayan yazı panelleri ledtabelam.net’de.